Ocenění Canadian Screen 2019: Kompletní seznam vítězů z televizního gala
V neděli večer se konalo slavnostní předávání cen Canadian Screen Awards, které ocenilo vynikající výsledky v kanadském filmu a televizi.
Ocenění v různých kategoriích byla dříve udělována na několika akcích během Kanadského týdne obrazovky (probíhajícího od 25. do 31. března), která ocenila programování non-fiction TV, vyprávění příběhů Creative Fiction a digitální příběhy.
když se žena odtáhne od muže
Zvláštní ceny byly uděleny také během nedělního vysílacího galavečera, kdy Mary Walsh získala cenu Earle Gray a Stephan James cenu Radius.
SOUVISEJÍCÍ: Canadian Screen Awards oznamuje nominace 2019, včetně „ET Canada“, „Vikings“, „Big Brother Canada“
Režisér Deepa Mehta byl navíc oceněn letošní cenou za celoživotní dílo a ikonická komediální skupina Kids in the Hall získala cenu Academy Icon 2019.
Zde je kompletní seznam ocenění udělených během galavečera vysílání Canadian Screen Awards 2019:
televize
Nejlepší dramatická série
VÍTĚZ: Anne s E
Špatná krev
Krev a voda
Frankie Drake Mysteries
Vikingové
Nejlepší komediální seriál
Letterkenny
Pan D.
VÍTĚZ: Schitt’s Creek
Second Jen
Workin ‘Moms
Nejlepší reality show / soutěžní program nebo seriál
Big Brother Kanada
Nejchytřejší kanadský junior
Knock Knock Ghost
MasterChef Kanada
VÍTĚZ: The Amazing Race Canada
Nejlepší herec v hlavní roli v komedii
VÍTĚZ: Jared Keeso, Letterkenny
Jason Priestley, soukromé oči
Gerry Dee, pane D.
Daniel Levy, Schitt's Creek
Eugene Levy, Schitt's Creek
Nejlepší hlavní mužský herecký výkon v dramatu
VÍTĚZ: Kim Coates, Bad Blood
Jerry O'Connell, Carter
Aaron Ashmore, Killjoys
Yannick Bisson, Murdoch Mysteries
Eric McCormack, cestovatelé
Nejlepší herec v hlavní roli, dramatický program nebo limitovaná série
Alan Hawco, chycen
Fab Filippo, zachraň mě
VÍTĚZ: Billy Campbell, kardinál: Blackfly Season
Mark McKinney, Vánoční zuřivost
Nejlepší herečka v hlavní roli, komedie
Cindy Sampson, soukromé oči
Annie Murphy, Schitt's Creek
VÍTĚZ: Catherine O’Hara, Schitt's Creek
Catherine Reitman, Workin ‘Moms
Dani Kind, Workin ‘Moms
Nejlepší herečka v hlavní roli, drama
VÍTĚZ: Amybeth McNulty, Anne s E.
Caroline Dhavernas, Mary Kills People
Wendy Crewson, Detail
Melanie Scrofano, Wynonna Earp
Kristin Kreuk, důkazní břemeno
Nejlepší hlavní herečka, dramatický program nebo limitovaná série
Tori Anderson, chycen
Amy Matysio, zachraň mě
VÍTĚZ: Karine Vanasse, Cardinal: Blackfly Season
Mary Walsh, Vánoční zuřivost
jak vypadá 55letý muž
Nejlepší psaní, komedie
Daniel Levy, Schitt's Creek
VÍTĚZ: Jared Keeso, Jacob Tierney, Letterkenny
JP Tremblay, Mike Smith, Robb Wells, Trailer Park Boys
Cynthia Knight, dívky Mohawk
Andrew Appelle, Robert Hyland, Kurt Robb, Jay McCarrol, Matthew Miller, Jared Raab, Nirvanna The Band: The Show
FILM
Nejlepší film
VÍTĚZ: Kolonie
Rodina První
Genesis
Jen dech
Velké temné dny
Vystoupení herce v hlavní roli
Michael Rowe, Crown and Anchor
VÍTĚZ: Theodore Pellerin, Family First
Martin Dubreuil, The Great Darkned Days
Paul Notarariaq, The Grizzlies
Brandon Oakes, skrz černý smrk
Vystoupení herečky v hlavní roli
VÍTĚZ: Emilie Bierre, A Colony
Kate Moyer, náš dům
Romane Denis, Slut v dobrém slova smyslu
Sarah Gadon, The Great Darkned Days
Anna Lambe, The Grizzlies
Cena dokumentárního filmu Teda Rogerse za nejlepší celovečerní film
Dopis od Masanjia
Immaculate Memories: The Uncluttered Worlds of Christopher Pratt
Co chce Walaa
The Devil’s Share / La Part du Diable
VÍTĚZ: Anthropocene: The Human Epoch
Úspěch ve směru
Sophie Dupuis, nejprve rodina
VÍTĚZ: Jasmin Mozaffari, Žabky
Genevieve Dulude-De Celles, A Colony
Maxime Giroux, Great Darkened Days / La Grande Noirceur
Daniel Roby, Jen na dech / Dans la Brume
Kliknutím zobrazíte předvádějící galerie pro kanadské ceny obrazovky 2019
Další snímek